VÍŤAZI

Alexander Světlík
„Už ako 16-ročný plavec som prekonal 30-ročný rekord najznámejšieho slovenského plavca všetkých čias Marcela Géryho na 200 m motýlik o takmer 3 sekundy. Vo svojej krátkej kariére som získal 22 titulov majstra SR a celkovo som prekonal 51 slovenských rekordov v plávaní.“

Emília Petríková
"Veda je hlavne o šťastí. Predovšetkým pri výbere témy, ktorej sa budete venovať, lebo možnosti výskumu sú veľmi široké. Veda je vlastne viac o neúspechoch, ako o úspechoch. Ale tie úspechy o to viac tešia."

Volám sa Ján Bogdan a na violončelo hrám od svojich 5 rokov. Niekoľkokrát som získal ocenenie „Talent Novej Európy“ a aj vďaka víťaznému grantu môžem dnes študovať na Universität für Musik und darstellende Kunst vo Viedni.

Víťazi

2016

Meno Vek Kategória Mesto
Adam Lasok 16 lyžovanie (zjazdové lyžovanie) Dolný Kubín
Adrián Petruf 14 lyžovanie (zjazdové lyžovanie) Likava
Andrea Švecová 14 atletika Partizánske
Barbora Tomanová 16 plávanie Trnava
Dalibor Rendek 14 hádzaná Bojnice
Daniel Kováč 16 atletika Nitra
Daniel Rybanský 14 kanoistika (rýchlostná) Piešťany
Hana Čermáková 10 krasokorčuľovanie Hamuliakovo
Júlia Matejková 15 ľadový hokej Banská Bystrica
Katarína Valentová 9 gymnastika (športová) Hrnčiarovce nad Parnou
Kevin Bielik 15 plávanie Komárno
Klaudia Nemcová 17 lyžovanie (zjazdové lyžovanie) Levoča
Lucas Lérant 13 kanoistika (rýchlostná) Komárno
Lucia Kapičáková 10 šach Lučenec
Lukáš Václavík 11 krasokorčuľovanie Bratislava
Ľubomír Kubiš 16 atletika Dubnica nad Váhom
Margaréta Mušková 11 krasokorčuľovanie Žilina
Martina Dovčíková 15 basketbal Spišská Nová Ves
Matúš Opavský 18 atletika Partizánske
Michaela Hubačová 16 biatlon Hliník nad Hronom
Nina Milada Michalková 12 bedminton Púchov
Oliver Kubačák 13 krasokorčuľovanie Rajec
Paulína Tesáriková 18 kanoistika (rýchlostná) Dunajská Lužná
Rebeka Jančová 14 lyžovanie (zjazdové lyžovanie) Zvolen
Tereza Kurnická 14 cyklistika Nové Mesto nad Váhom
Zuzana Peková 15 stolný tenis Trnava
Zuzana Šefčíková 17 lyžovanie (bežecké lyžovanie) Levoča
Juraj Mičko 19 matematika, programovanie, robotika Baška
Kristína Uličná 22 biológia, medicína, neuroveda Krompachy
Miriam Feretová 18 biológia Bretejovce
Oszkár Urbán 14 informatika, matematika, robotika Košice
Oto Nováček 26 ekológia, humanitné vedy, technika Ružomberok
Patrik Turzák 22 fyzika Košice
Peter Nociar 17 biológia, ekológia Lučenec
Samuel Smoter 18 ekológia, chémia Prešov
Štefan Farsang 26 fyzika, chémia Rimavská Sobota
Anežka Kurajdová 14 hra na husliach Tvrdošín
Dávid Hnat 24 hra na gitare Humenné
David Krajčí 22 hra na trúbke Hôrka nad Váhom
Dominik György 19 filmová tvorba Veľký Krtíš
Dominik Haliarský 26 hra na klavíri Banská Bystrica
Júlia Novosedlíková 22 hra na klavíri Bratislava
Karin Bečvarová 15 balet Bratislava
Kristína Pláňavská 20 hra na hoboji Štiavnik
Kristína Smetanová 25 hra na klavíri Stupava
Lubica Paurová 24 hra na čembale Rosina
Martin Chudada 26 hra na klavíri Nitra
Matej Benda 26 spev Nitra
Michal Šereš 17 dizajn, výtvarné umenie, filmová tvorba Rimavská Sobota
Miloš Biháry 19 hra na klavíri, džez Trnava
Richard Nicolas Christian Schindler 20 filmová tvorba Bratislava
Šimon Truszka 23 hra na viole Zvolen
Tomáš Köppl 24 hudobná kompozícia, dirigovanie Trnava
Viktória Skokanová 19 hra na priečnej flaute Poprad

2015

Meno Vek Kategória Mesto
Adam Lások 14 lyžovanie Dolný Kubín
Andrea Švecová 12 atletika Partizánske
Attila Jóba 16 karate Zemné
Barbora Tomanová 14 plavecké športy Trnava
Christopher Peter Lerant 13 kanoistika Komárno
Dávid Koczkás 15 kanoistika Komárno
Eliška Fernezová 16 vzpieranie Bobrov
Jerguš Palaj 10 cyklistika Malinovo
Júlia Matejková 13 ľadový hokej Banská Bystrica
Julian Enrik Smoliga 16 karate Senec
Katarína Blašková 11 gymnastika Trenčín
Klaudia Nemcová 15 lyžovanie Levoča
Lucia Valová 14 kanoistika Moravany nad Váhom
Lukáš Václavík 9 korčuľovanie (krasokorčuľovanie, rýchlokorčuľovanie, šortrek) Bratislava
Lukáš Valo 14 kanoistika Moravany nad Váhom
Lýdia Drahovská 16 triatlon Piešťany
Marek Korenčik 16 ľadový hokej Žilina
Margaréta Mušková 9 korčuľovanie Žilina
Maroš Ralík 14 atletika Nitra
Matej Elbek Musaev 8 šach Piešťany
Matúš Verbovský 17 atletika, triatlon Levice
Michaela Balážová 13 jazdectvo Martin
Nikola Kováčiková 16 atletika, basketbal (3 x 3 basketbal - strítbal), tenis Zvolen
Nora Jenčušová 13 triatlon Spišská Nová Ves
Oliver Kubačák 11 korčuľovanie Rajec
Patrik Megela 15 atletika Humenné
Paulína Tesáriková 17 kanoistika Šamorín
Regina Bursová 14 šerm Bratislava
Richard Zilizi 15 kanoistika Komárno
Tereza Jančová 16 lyžovanie Zvolen
Tereza Kurnická 12 cyklistika Nové Mesto nad Váhom
Tobias Munk 9 golf Piešťany
Viktória Kováliková 13 florbal, futbal Tvrdošín
Viktória Nadzamová 9 šach Košice
Zuzana Peková 13 stolný tenis Trnava
Ádám Urbán 17 fyzika, robotika, technika Košice
Emília Petríková 21 biológia, medicína, neuroveda Banská Bystrica
Jakub Víglaský 18 biológia, chémia, medicína Košice
Juraj Halabrin 18 astrofyzika a astronómia, fyzika Komárno
Juraj Mičko 17 matematika, programovanie, robotika Baška
Michal Pándy 18 matematika, programovanie, robotika Košice
Nela Gloríková 16 biológia, ekológia, informatika Svit
Peter Horváth 22 chémia Brezno
Peter Nociar 15 biológia, ekológia, iné biológia, ekológia, iné Peter Nociar 15 Lučenec
Roman Kučera 23 chémia Prievidza
Silvia Hnátová 22 biológia, neuroveda Topoľčany
Zoltán Hanesz 18 informatika Košice
Zoltán Szitás 16 programovanie, robotika, technika Košice
Alžbeta Klasová 22 hra na saxofón Dlhé Klčovo
Dávid Hnat 22 hra na gitare Humenné
Dominik Bari 21 filmová tvorba Košice
Dominik György 17 filmová tvorba Veľký Krtíš
Eva Husseinová 18 hra na plechové dychové nástroje Bratislava
Filip Martinský 16 balet, džez Liptovský Hrádok
Filip Martinský 16 balet, džez Liptovský Hrádok
Jozef Pilát 23 výtvarné umenie Šuňava
Júlia Novosedlíková 20 hra na klavíri Bratislava
Karol Samuelčík 24 hra na gitare Banská Bystrica
Kristína Smetanová 23 hra na klavíri, hudobná kompozícia, spev Stupava
Marko Damian Kováč 21 dramatické umenie Bratislava
Martin Chudada 14 hra na klavíri Žilina
Matej Šabík 13 hra na akordeóne, hra na klavíri, spev Sereď
Patrik Petráš 13 hra na husliach Píla
Szilárd Nagy 13 hra na klavíri Báč
Veronika Bilová 20 spev Semerovo

2014

Meno Vek Kategória Mesto
Andrej Hraško 18 hra na akordeóne Žaškov
Anna Škubová 15 spev Rajec
Ema Klučovská 15 výtvarné umenie Veľký Grob
Henrich Kliment 19 hudobná kompozícia Nové Mesto nad Váhom
Jozef Pilát 22 maľba, fotografia, grafika Šuňava
Jozef Piták 16 hra na akordeóne Rabča
Júlia Novosedlíková 19 hra na klavíri Bratislava
Karol Samuelčík 22 hra na gitare Banská Bystrica
Krisztina Gyöpös 21 hra na klavíri Bratislava
Leonard Farkaš 16 kúzelník Dunajská Streda
Mária Reháková 19 jazz Bratislava
Martin Adámek 18 hra na klarinete Malacky
Martin Chudada 13 hra na klavíri Žilina
Matej Benda 23 operný spev Nitra
Michal Šereš 14 fotografia Rimavská Sobota
Pavol Bohdan Zápotočný 10 hra na klavíri Martin
Rastislav Huba 24 hra na violončele Prievidza
Róbert Balog 10 hra na husliach Lučenec
Romana Juhanesovičová 17 balet Bratislava
Terézia Hledíková 15 hra na husliach Bratislava
Emília Petríková 20 molekulárka biológia Banská Bystrica
Gorazd Štieber 20 vedné odbory zoberajúce sa plazmou, sprektroskopiou a elektickými výbojmi v plyne Krásna Lúka
Jakub Šalko 19 astronómia, astrofyzika Brezno
Jozef Marko 19 informatika Martin
Michal Korbela 19 programovanie Brezolupy
Nela Gloríková 15 biológia Svit
Patrik Lettrich 17 biológia Martin
Peter Kosec 21 astrofyzika, fyzika Trenčín
Roman Kučera 22 chémia Prievidza
Silvia Hnátová 21 biológia, neuroveda Topoľčany
Štefan Farsang 22 geológia a mineralógia Rimavská Sobota
Adrián Baran 14 atletika - vrh guľou, hod diskom Nižný Hrušov
Andrea Švecová 11 atletika, šprint, kriket Partizánske
Barbora Mišendová 16 plávanie Harichovce
Barbora Tomanová 13 plávanie Trnava
Daniel Rybanský 11 rýchlostná kanoistika Piešťany
Daniela Ledecká 18 atletika, 400m pr. Spišské Podhradie
Diana Pilková 8 moderná gymnastika Chorvátsky Grob
Dominik Imrich 15 karate - kumite Liptovský Hrádok
Ema Brázdová 15 karate Diviacka Nová Ves
Hana Slobodníková 11 stolný tenis Bratislava
Henrik Egyenes Pörsök 15 šerm (fleret) Šamorín
Jerguš Palaj 9 cyklistika Malinovo
Kevin Bielik 12 plávanie Komárno
Klaudia Nemcová 14 zjazdové lyžovanie Levoča
Marek Korenčik 15 ľadový hokej Žilina
Margaréta Mušková 8 krasokorčuľovanie Žilina
Matúš Janik 13 plávanie Piešťany
Matúš Verbovský 16 triatlon Levice
Michaela Hubačová 13 biatlon Hliník nad Hronom
Nikoleta Abbatantuono 17 športová chôdza Nitra
Oliver Kubačák 10 krasokorčuľovanie Rajec
Patrik Chren 8 tenis Bratislava
Samuel Hubač 14 biatlon Hliník nad Hronom
Sára Niepelová 14 plávanie Piešťany
Tadeáš Fazekaš 18 triatlon, duatlon, akvatlon, atletika Levice
Tobias Munk 8 golf Piešťany
Tomáš Púchly 16 športové plávanie Trnava
Viktória Nadzamová 8 šach Košice
Zuzana Peková 12 stolný tenis Trnava

2013

Meno Vek Kategória Mesto
Dominik György 15 filmová tvorba Veľký Krtíš
Dávid Bolcsó 19 odevný dizajn Košice
Ema Lavríková 14 výtvarná a animačná tvorba Poprad
Eva Rabchevska 17 hra na husliach Ukraina, Lviv
Gréta Zubová 19 fotografia Trnava
István Spišák 18 hra na klarinete Ladmovce
Ján Bogdan 19 hra na violončele Košice
Kevin Gerhard Lázok 9 hra na keyboarde Revúca
Krisztina Gyöpös 20 hra na klavíri Bratislava
Marián Valovič 14 fotografia Bratislava
Mário Pavel 15 hra na gajdách Veľké Zálužie
Martin Chudada 12 hra na klavíri Žilina
Martinka Výbohová 10 hra na husiach Bratslava-Lamač
Rastislav Jurčík 18 hra na akordeóne Lisková
Romana Juhanesovičová 17 balet Bratislava
Terézia Hledíková 14 hra na husliach Bratislava
Zuzana Vontorčíková 21 hra na klavíri Vráble
Andrej Mariš 19 informatika - programovanie Nitra
Branislav Viliam Hakala 17 prírodné vedy, fyzika Košice
Jaroslav Ferenc 20 biológia Dolná Streda
Lucia Martinčeková 22 psychológia Gbeľany
Matúš Kulich 19 fyzika, astrofyzika, astronómia Zvolen
Patrik Turzák 18 fyzika Košice
Pavol Ondrisek 21 chémia Prievidza
Štefan Farsang 21 geológia a mineralógia Rimavská Sobota
Zoltán Szitás 14 robotika Košice
Alexander Světlík 15 plávanie Bratislava
Barbora Tomanová 12 plávanie Trnava
Bianka Oravec 15 taekwon-do Turňa nad Bodvou
Daniel Rybanský 10 rýchlostná kanoistika Piešťany
Daniela Ledecká 17 atletika - beh na 400m Spišské Podhradie
Ema Brázdová 14 karate Diviacka Nová Ves
Ema Labošová 12 stolný tenis Valaliky, Košice-okolie
Jakub Kádaši 14 basketbal Žiar nad Hronom
János Fekete 12 tenis Blažov
Jozef Oberhauser 12 cyklistika Margecany
Julian Enrik Smoliga 14 karate Senec
Krisztián Holocsi 15 vzpieranie Baloň
Marek Korenčik 14 ľadový hokej Žilina
Marián Džupka 15 box Svidník
Martin Tribula 15 hádzaná Bratislava
Nina Fürješová 15 plávanie Košice
Nina Letenayová 13 krasokorčuľovanie Ivanka pri Dunaji
Oliver Kubačák 9 krasokorčuľovanie Rajec
Peter Ďurišin 15 plávanie Bratislava
Radka Kureková 18 jazdectvo - parkúrové skákanie Pavčina Lehota
Rebeka Nadzamová 13 šach Košice
René Danko 18 atletika - beh na 400m, beh na 800m Humenné
Tereza Jančová 14 zjazdové lyžovanie Zvolen
Tomáš Džurný 18 vodný slalom Spišská Stará Ves
Tomáš Púchly 15 plávanie Trnava
Viktor Gažík 11 šach Bojnice
Zuzana Peková 11 stolný tenis Trnava

2012

Meno Vek Kategória Mesto
Andrej Matis 24 hudba Dolný Kubín
Balász Tisza 22 filmová tvorba Košice
Dávid Hnat 19 hra na gitare Humenné
David Hodek 15 hra na bicích nástrojoch Komárno
Dubjel Denis 13 hra na gombíkovom akordeóne Kysucké Nové Mesto
Ema Klučovská 13 kresba, maľba, animácia Veľký Grob
Eva Ptačinová 19 hra na akordeón Rabča
Gábor Pribék 20 intermediálne umenie, video, foto, motion graphics Košice
István Spišák 17 hra na klarinete Ladmovce
Ján Bogdan 18 hra na violončele Košice
Krisztina Gyöpös 19 hra na klavíri Bratislava
Rastislav Lalinský 22 spev Žilina
Martin Chudada 11 hra na klavíri Žilina
Ondrej Veselý 23 hudba, hra na klasickú gitaru, kompozícia Čadca
Anna Peržeľová 15 hra na flaute Prešov
Rudolf Suran 16 výtvarné umenie Nižná
Terézia Hledíková 13 hra na husliach Bratislava
Terézia Šofránková 18 hra na husliach Košice
Branislav Viliam Hakala 16 astrofyzika, fyzika, astronómia Košice
Onrej Kameniar 21 biológia Lubochňa
Michaela Brchnelová 16 astronómia a programovanie v astronómii Bratislava
Peter Horváth 19 chémia Brezno
Peter Ralbovský 14 programovanie, matematika Bratislava
Silvia Hnátová 19 biológia Topoľčany
Adam Botek 15 rýchlostná kanoistika Virt
Alexander Světlík 14 plávanie Bratislava
Barbora Mišendová 14 plávanie Harichovce
Dávid Koczkás 13 rýchlostná kanoistika Komárno
Ema Brázdová 13 karate - kata Diviacka Nová Ves
Ema Labošová 11 stolný tenis Valaliky
Filip Praj 17 športová streľba Trnava
Kristínka Niznerová 9 karate - kata a kumite Bratislava
Lucia Ledererova 17 plávanie Bratislava
Lýdia Drahovská 13 triatlon Piesťany
Marek Korenčik 13 ľadový hokej Žilina
Nada Daabousová 15 synchronizované plávanie Dunajská Lužná
Nikoleta Abbatantuono 15 atletika - chôdza Nitra
Nina Fürješová 13 športové plávanie Košice
Patrícia Skovajsová 16 rýchlostná kanoistika Bratislava
Pavol Szolár 12 karate Zvolen
Sara Suchánková 9 tenis Bratislava
Simona Prpičová 12 karate Trenčín
Tomáš Púchly 14 plávanie Trnava
Tomáš Veszelka 17 atletika - skok do diaľky, trojskok, beh na 100m Lučenec
Veronika Gažíková 13 šach Bojnice
Vladimír Jókay 11 ľadový hokej Bratislava

2011

Meno Vek Kategória Mesto
Dávid Hnát 18 hra na gitare Humenné
Dominik Krpelan 20 hra na akordeón Prievidza
Dominika Andrejčíková 18 výtvarné umenie - odevná módna tvorba Zemplínske Hámre
Dušan Žiga 14 hra na klavíri Košice
Henrich Kliment 17 hudobná skladba Nové Mesto nad Váhom
Ján Bogdan 17 violončelo Košice
Kristína Gyöpösová 18 hra na klavíri Bratislava
Kristína Chalmovská 21 violončelo Prievidza
Michal Šereš 11 výtvarné umenie Rimavská Sobota
Patrik Žigmund 19 hra na husle Trnava
Peter Balogh 15 hra na husle Košice - Juh
Peter Zamiška 14 hra na akordeón Kolačkov
Ronald Rigó 21 hra na klavíri Dunajská Streda
Szilárd Nagy 9 hra na klavíri Báč
Terézia Šofránková 17 hra na husle Košice
Peter Ralbovský 13 matematika Bratislava
Alan Marko 12 informatika Nové Zámky
Jana Bátoryová 16 informatika - robotika Košice
Lenka Garlathyová 16 informatika - robotika Košice
Matej Vargovčík 19 robotika, programovanie, elektronika Sabinov
Matúš Kulich 18 fyzika - astronómia Zvolen
Mikuláš Szabari 16 informatika - robotika Sady nad Torysou
Ondrej Kurák 14 informatika - robotika Košice
Ondrej Vargovčík 14 robotika, programovanie, elektronika Sabinov
Pavol Vargovčík 19 robotika, programovanie, elektronika Sabinov
Peter Horváth 18 chémia Brezno
Peter Kosec 19 fyzika - astronómia Trenčín
Rastislav Rovný 22 enviromentálny výskum Borinka
Alex Molčan 13 tenis Prešov
Benjámin Babús 12 plávanie Lenartovce
Ema Brázdová 13 karate Diviacka Nová Ves
Eva Jurková 16 stolný tenis Miňovce
Filip Praj 16 športová streľba Trnava
Laura Moravčíková 10 džudo Bratislava
Lilla Fonód 10 tenis Komárno
Lucia Matušková 15 bežecké lyžovanie Prievidza
Marco Klepoch 13 krasokorčuľovanie Bratislava
Marek Korenčík 12 hokej Žilina
Marek Pončka 11 karate - kumite Staškov
Matúš Kirol 12 hokej Spišská Nová Ves
Monika Baňovičová 16 atletika - skok do diaľky, trojskok, prekážky Závod
Monika Haringová 14 stolný tenis Dubovce pri Skalici
Nikolaj Tóth 15 plávanie Piešťany
Nina Fürješová 12 športové plávanie Košice
Patrik Spevák 17 chôdza Banská Bystrica
Patrik Boršoš 13 džudo Padarovce
Richard Oleš 12 golf Kremnica
Sara Suchánková 8 tenis Bratislava
Stanislava Lajčáková 15 atletika Svit
Svetlana Sučíková 12 šach Čelovce
Tomáš Púchly 13 plávanie Trnava
Vanesa Gajdošová 12 basketbal Bardejov
Viktor Múcska 10 futbal Tomášikovo
Zuzana Karaffová 15 atletika - skok do výšky Bardejov

2010

Meno Vek Kategória Mesto
Bálint Lovász 18 klavír Šamorín
István Spišák 15 hra na klarinete Ladmovce
Iveta Lederová 16 klavír Košice
Ján Bogdan 16 violončelo Košice
Karol Daniš 17 hra na husle Sereď
Krisztina Gyöpös 17 klavír Bratislava
Lucia Krosnerová 17 výtvarné umenie Bardejov
Marko Procházka 17 výtvarné umenie Košice
Martin Chudada 9 hra na klavír a flautu Žilina
Stanislav Kľúčik 18 výtvarné umenie Horná Lehota
Terézia Šofranková 16 hra na husle Košice
Tibor Ďuriš 14 výtvarné umenie Hnúšťa
Andrej Baldovský 18 experimentálna fyzika Košice
Marek Buchman 17 chémia Bratislava
Martin Vodička 15 matematika Košice
Ondrej Šofranko 17 experimentálna fyzika Košice
Zuzana Šimúthová 16 chémia, fyzika Žilina
Benjámin Babús 11 plávanie Lenartovce
Dávid Boček 15 alpské lyžovanie, plávanie Košice
Diana Žabková 12 bežecké lyžovanie Kremnica
Dominika Ferková 8 šach Bardejov
Filip Praj 15 športová streľba Trnava
János Fekete 10 tenis Blažov
Jerguš Pecháč 9 šach Žilina
Kristína Smatanová 14 synchronizované plávanie Bratislava
Laura Aczelová 15 synchronizované plávanie Bratislava
Mária Košíková 15 plávanie Solčany
Michaela Čaplová 9 krasokorčuľovanie Trnava
Miroslav Hlúbik 15 atletika Bratislava
Monika Baňovičová 15 atletika Závod
Peter Blasbalg 14 vodný slalom - kanoistika Žilina
Sebastián Pjontek 10 tenis Bratislava
Slavomír Michňák 18 športová gymnastika Bratislava
Tomáš Púchly 12 športové plávanie Trnava

2009

Meno Vek Kategória Mesto
Filip Olejník 15 akordeón Trenčianske Teplice
Dávid Laťák 19 výtvarné umenie Tvrdošín
Dominik Gál 19 klavír Senica
Gábor Pribék 17 výtvarné umenie Košice
Ján Špirec 17 akordeón Tvrdošín
Juraj Kuchár 20 spev Bratislava
Neda Abotalebi 11 výtvarné umenie Ružomberok
Patrik Žigmund 17 husle Trnava
Peter Balogh 13 husle Košice
Ronald Janeček 13 gitara Lučenec
Ján Bogdan 15 violončelo Košice
Kristína Chalmovská 18 violončelo Prievidza
Rastislav Jurčík 14 akordeón Nitra
Zuzana Šabíková 11 klavír Nitra
Peter Rabatin 18 fyzika Košice
Andrej Železňák 18 informatika Trstená
Lukáš Benický 14 informatika Trstená
Marek Buchman 16 chémia Bratislava
Martin Gaži 13 matematika Nová Baňa
Martin Podlubný 17 informatika Košice
Štefan Farsang 17 prírodné vedy Rimavská Sobota
Dominik Štefanko 13 chémia, fyzika Levice
Benjámin Babús 10 plávanie Lenartice
Dominika Korpová 10 gymnastika Nové Zámky
Filip Skačan 13 biatlon Brezno
Frederika Majerová 14 kanoistika Komárno
Juraj Šiška 16 futbal, beh Bratislava
Katarína Papuchová 17 orientačný beh Haniska
Nikolaj Tóth 13 plávanie Piešťany
Patrik Spevák 15 atletika Banská Bystrica
Sabinka Drábová 10 krasokorčuľovanie Púchov
Tamara Kupková 11 tenis Trnava
Viktor Demin 16 kanoistika Komárno
Zuzana Milcová 17 šach Martin
Eva Jurková 14 stolný tenis okr. Stropkov
Filip Praj 14 streľba Trnava
Marco Klepoch 11 krasokorčuľovanie Bratislava
Mária Košíková 14 plávanie Solčany
Oliver Nagy 13 tenis Šamorín
Timotej Oravec 18 lyžovanie na tráve Vysoké Tatry
Veronika Gažíková 10 šach Bojnice
Zsófia Édes 16 šach Komárno

2008

Meno Vek Kategória Mesto
Kristína Chamlovská 18 Violončelo Prievidza
Lenka Fukasová 19 Výtvarné umenie Trstená
Marek Kľúčik 15 Husle Horná Lehota
Mária Matisová 15 Husle Dolný Kubín
Radovan Garančovský 14 Výtvarné umenie Spišské Vlachy
Rastislav Huba 18 Violončelo Prievidza
Remigius a Veronika Klačanskí 14 Violončelo Wolfsthal
Katarína Gregová 9 výtvarné umenie Košice
Rafael Gajanec 13 informatika Trstená
Jakub Jakabšic 14 squash Trnava
Eva Jurková 13 stolný tenis Miňovce
Filip Praj 13 športová streľba Trnava
František Marič 15 spoločenský tanec Veľké Kapušany
Jakub Figeľ 16 stolný tenis Košice
Jakub Ševec 9 stolný teis Kysucké Nové Mesto
Klára Ábelová 16 skok do výšky Polomka
Lászlo Takács 11 šach Vrakúň
Lenka Kršáková 17 šprint Bratislava
Lukáš Csölley 18 krasokorčuľovanie Bratisava
Marco Klepoch 10 krasokorčuľovanie Bratislava
Mária Košíková 13 plávanie Solčany
Marián Adamský 14 plávanie Banská Štiavnica
Marta Páleníková 15 basketbal Bratislava
Matej Maruščák 13 tenis Bratislava
Michal Blaho 12 kanoistika Bratislava
Miroslav Kolárik 12 cyklotrial Myjava
Nikola Višňová 16 krasokorčulovanie Bratislava
Oliver Nagy 12 tenis Šamorín
Orsolya Bondor 17 plutvové plávanie, beh Galanta
Patrícia Skovajsová 12 kanoistika Bratislava
Roberta Pelantová 14 rýchlostná kanoistika Iža
Timotej Oravec 17 lyžovanie na tráve Vysoké Tatry
Veronika Gažíková 9 šach Bojnice
Zsófia Édes 15 šach Komárno

2007

Meno Vek Kategória Mesto
Adam Brutovský 17 klavír Poprad
Attila Horváth 16 klavír Okoličná na ostrove
Bálint Lovász 15 klavír Šamorín
Daniel Tocík 12 výtvarné umenie Trebišov
Ján Bogdan 13 violončelo Košice
Lucia Kekeňáková 14 zobcová flauta Košice
Natália Nagyová 16 husle Košické Oľšany
Paulína Šmatláková 13 klavír Bratislava
Rastislav Jurčík 12 akordeón Nitra
Silvia Slobodníková 11 husle Bratislava
Tibor Bertók 14 husle Komárno
Zuzana Šabíková 9 klavír Nitra
Albert Herencsár 17 informatika Šaľa
Andrej Lenčucha 15 robotika Trstená
Dominik Štefanko 11 chémia, fyzika Levice
Ľubomír Urbančok 17 astronómia Šíd
Lukáš Boško 17 robotika Považská Bystrica
Martin Vodička 12 matematika Košice
Oliver Rovný 17 enviro výskum Borinka
Rastislav Rovný 17 enviro výskum Borinka

0

Meno Vek Kategória
Richard Nicolas Christian Schindler 20